Itempiamų lubų užsakymas
Užsakymų forma
Plačiau apie "Grupa DPS" produkciją
www.grupadps.com
 

Atlikti projektai:
Nese "Pramogų bankas"
Pamėnkalnio g. 7/8, Vilnius, 2 aukštas "Kriauklės baras"
Architektas:
Tautvydas Kaltenis

 

"Grupa DPS" įtempiamos lubos

NAUJIENA LIETUVOJE - PRANCŪZIŠKOS ĮTEMPIAMOS LUBOS (DPS GRUPĖS)

Naudodami prancūziškas įtempiamas lubas, grupės DPS Jūs lengvai ir greitai galėsite paslėpti visus galimus lubų defektus, ventiliacijos, apšvietimo ir kitus reikalingus vamzdynus.

Įtempiamų lubų spalvinę gamą galima rinktis iš 50-ties spalvų paletės. Ši spalvų gama modifikuota pagal ilgų darbo metų patirtį interjeruose.

Šios lubos yra trijų tipų:

  • Matinės - lengvo štampavimo, imituojančios lengvą granuliaciją.
  • Satininės - visiškai lygios lengvo blizgumo.
  • Veidrodinės - idealiai lygios, imituojančios veidrodinį atspindį.

Jūsų pasirinkimas - tai galimybė išgauti bet kokią suprojektuotą lubų formą, panaudojant konstrukcines juostas bei montavimo profilius.

Sterilumas: Bet kokiose patalpose sumontuotos įtempiamos lubos DPS, nereikalauja specialios konservacijos. Prie normalių eksploatacijos sąlygų, jas reikia nuvalyti kas 5-7 metus. Valoma su paprastu vandeniu ir nuriebalinimo priemonėmis, o ypatingais atvejais galima panaudoti valymo prietaisus iš "KARCHER".

Avarijos atveju užliejus šias lubas vandeniu jos išlaiko 100kg./kv.m. svorį. Išpylus vandenį, ir pakėlus aplinkos temperatūrą, iš naujo įtemptos lubos įgaus pirminę formą.
Antistatiškumas: Lubų audinys padengtas mikroniniu teflono sluoksniu - tai puikus barjeras dulkių kaupimuisi.

Dar vienas šių lubų privalumas: ant jų paviršiaus nesikondensuoja vandens garai, o tai reiškia, kad jos idealiai tinka vonios kambariuose, baseinuose ir virtuvėse.
Visi aukščiau išvardinti privalumai - tai galimybė jas panaudoti kompiuterių salėse, komutatorinėse, operacinėse ir procedūriniuose kabinetuose.


« Atgal